Závěsná Vitrína Mandosa S Š: 40 Cm Buk

Závěsná vitrina MANDOSA menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského, tak i... více informací »
Závěsná Vitrína Mandosa S Š:
Značka: Möbelix
1 479 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Závěsná vitrina MANDOSA menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského, tak i...

Závěsná vitrina MANDOSA menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského, tak i obývacího pokoje. Její neutrální vzhled se hodí do různých interiérů. Vyberte si barvu, která se vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíčku: • Velikost balíku : ca. 45x 45x 12cm (d x š x v) • Váha balíku: ca. 8kg Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu „vygenerovaný adresní štítek“ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalep&iac
Tento velmi žádaný výrobek Závěsná Vitrína Mandosa S Š: máte možnost získat bezstarostně tu na našem webu v rubrice vitríny. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci! Oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zajímavý produkt Závěsná Vitrína Mandosa S Š: 40 Cm Buk s pečetí kvality od značky Möbelix máte možnost dostat zrovna dneska za výhodné peníze. Akční cena od 1 479 Kč.