Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Bílá

Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje, tak i do... více informací »
Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60
Značka: Möbelix
1 749 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje, tak i do...

Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje, tak i do obývacího pokoje. Její neutrální vzhled se hodí do různých interiérů. Vyberte si barvu, která se vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 65x 45x 12cm  (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 10 kg Upozornění: Toto
Tento výjimečný produkt Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Bílá získáte bez problémů tady na stránkách v populární sekci vitríny! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! Věhlasný dodavatel Möbelix dlouhodobě poskytuje top výrobky.

Tento neodolatelný výrobek Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Bílá od známého předního výrobce Möbelix jednoduše můžete pořídit právě nyní za skvělou cenu. Nabídky od 1 749 Kč.