Regál Na Stenu Honsa Š: 97 Cm Buk

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Na Stenu Honsa Š: 97
Značka: Möbelix
1 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Tento exkluzivní produkt je k získání bezprostředně tu v oblíbené kategorii nástěnné police! Nyní můžete koupit ještě další produkty z této rubriky za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce Möbelix dodává top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více kousků značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Regál Na Stenu Honsa Š: 97 Cm Buk od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix pořídíte na našich stránkách nyní za akční cenu. Právě nyní za 1 399 Kč.