Dvoudveřová Komoda Vandol Mini Dub Sonoma

Ať už ve vstupním prostoru, v ložnici nebo v domácí kanceláři, tuto nízkou dvoudveřovou komodu v dubovém dekoru je možné... více informací »
Dvoudveřová Komoda Vandol Mini
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Ať už ve vstupním prostoru, v ložnici nebo v domácí kanceláři, tuto nízkou dvoudveřovou komodu v dubovém dekoru je možné...

Ať už ve vstupním prostoru, v ložnici nebo v domácí kanceláři, tuto nízkou dvoudveřovou komodu v dubovém dekoru je možné flexibilně integrovat do prostoru nejen kvůli kompaktním rozměrům cca 70 x 74 x 40 cm (Š x V H). Pokud ji zkombinujete s dalším nábytkem ve stejném odstínu, zapadne do moderního designového konceptu místnosti, a zároveň vytvoří čistý celkový obraz. Díky výškově nastavitelné poličce můžete individuálně rozdělit vnitřní úložný prostor. Tato dvoudveřová komoda se vzhledově i funkčně přizpůsobí vašim potřebám!   Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Kurýr zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení bude provedeno prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat speditér, aby s vámi dohodl přesné datum doručení.   Informace o balíku: • Velikost balíčku: cca 79 x 42 x 10,5 cm (D x Š x V) • Váha balíčku: cca 25,8 kg   Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. O
Velmi žádaný výrobek máte možnost získat rovněž na našich stránkách v oblíbené kategorii komody do předsíně! Připravili jsme pro vás skvělé produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova!

Designový produkt Dvoudveřová Komoda Vandol Mini Dub Sonoma od skvělé a známé značky Möbelix naleznete právě nyní se slevou. Akční ceny od 3 199 Kč.