Cd Regál Roma Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Roma Bílý
Značka: Möbelix
3 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Levný produkt Cd Regál Roma Bílý seženete mimo jiné tady na webu v populární sekci regály a dělící stěny! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! U zákazníků oblíbená značka Möbelix má k dispozici vysoce kvalitní sortiment To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete více skvělých produktů značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Cd Regál Roma Bílý od top značky Möbelix najdete zrovna dneska až neuvěřitelně levně! Výhodně za cenu 3 699 Kč.