Psací Stůl V Bílé Barvě Masola Maxi 110cm Bílý

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ pro svou domácí kancelář nebo pokoj pro studium s tímto pracovním stolem od... více informací »
Psací Stůl V Bílé Barvě Masola
Značka: Möbelix
2 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ pro svou domácí kancelář nebo pokoj pro studium s tímto pracovním stolem od...

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ pro svou domácí kancelář nebo pokoj pro studium s tímto pracovním stolem od značky MID.YOU! Pracovní stůl MASOLA MAXI o rozměrech cca 110 x 74 x 50 cm (Š x V x H) lze použít v jakýchkoli prostorách v obývací části, domácí kanceláři, dětském pokoji nebo místnosti pro mládež. Na pracovní desku lze položit notebook nebo sešity a stále zůstane dostatek místa pro pracovní lampu, pera, dokumenty nebo knihy. Stolek je vyroben z bílého dřevodekoru, povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajišťuje mimořádnou robustnost, odolnost a bude vás doprovázet dlouhá léta.  Uspořádejte si domácnost praktickým a stylovým způsobem! S psacím stolem MASOLA MAXI si vybíráte stabilní a praktický kus nábytku, se kterým se mimořádně snadno pracuje. Moderní, jednoduché, atraktivní: objevte další stoly a pojízdné kontejnery ze série MASOLA a navrhněte si svoji domácí kancelář! Doufáme, že se vám zařizování s naším nábytkem bude líbit!  Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Žádaný produkt Psací Stůl V Bílé Barvě Masola Maxi 110cm Bílý od předního výrobce Möbelix můžete koupit právě nyní za nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 2 599 Kč.