Přístavný Stolek Zeito Šířka 50cm Dub

Praktický, zároveň nenápadný přístavný stolek Zeito si najde místo v každé domácnosti. Je možné ho všestranně využít v... více informací »
Přístavný Stolek Zeito Šířka
Značka: Möbelix
1 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický, zároveň nenápadný přístavný stolek Zeito si najde místo v každé domácnosti. Je možné ho všestranně využít v...

Praktický, zároveň nenápadný přístavný stolek Zeito si najde místo v každé domácnosti. Je možné ho všestranně využít v každé místnosti a tím udržet prostor uklizený.Upozornění o doručení:Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu.Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si jej můžete IBA přes internet. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Tento kvalitní a žádaný produkt Přístavný Stolek Zeito Šířka 50cm Dub je k získání rovněž na našem webu ve známé rubrice stolky do obýváku. Nyní můžete najít vyjímečné kusy z této populární sekce za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka Möbelix svým zákazníkům dodává skvělé zboží. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Přístavný Stolek Zeito Šířka 50cm Dub od výrobce se zárukou kvality Möbelix jednoduše pořídíte zde výhodně. V akci od 1 699 Kč.