Písací Stôl Masola Maxi 110cm Bílá/dub

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ pro svou domácí kancelář nebo pokoj pro studium s tímto pracovním stolem od... více informací »
Písací Stôl Masola Maxi 110cm
Značka: Möbelix
2 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ pro svou domácí kancelář nebo pokoj pro studium s tímto pracovním stolem od...

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ pro svou domácí kancelář nebo pokoj pro studium s tímto pracovním stolem od značky MID.YOU! Pracovní stůl MASOLA MAXI o rozměrech cca 110 x 74 x 50 cm (Š x V x H) lze použít v jakýchkoli prostorách v obývací části, domácí kanceláři, dětském pokoji nebo místnosti pro mládež. Na pracovní desku lze položit notebook nebo sešity a stále zůstane dostatek místa pro pracovní lampu, pera, dokumenty nebo knihy. Konstrukce stolku je vyrobena z bílého dřevodekoru, pracovní deska má vzhled dubu. Jelikož povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, zaujme i svou mimořádnou robustností, odolností a bude vás doprovázet dlouhá léta. Uspořádejte si domácnost praktickým a stylovým způsobem! S psacím stolem MASOLA MAXI si vybíráte stabilní a praktický kus nábytku, se kterým se mimořádně snadno pracuje. Moderní, jednoduché, atraktivní: objevte další stoly a pojízdné kontejnery ze série MASOLA a navrhněte si svoji domácí kancelář! Doufáme, že se vám zařizování s naším nábytkem bude líbit!  Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop&nbs

Tento výjimečný produkt Písací Stôl Masola Maxi lze koupit rovnou tu na stránkách v oblíbené rubrice psací stoly! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Möbelix poskytuje vysoce kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Tento kvalitní a žádaný produkt Písací Stôl Masola Maxi 110cm Bílá/dub od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix k dostání bezpečně online levně! Stojí teď u nás 2 599 Kč.