Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm Dub Sonoma

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Na Cd Galerie Š: 60
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 18kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut
Unikátní a žádaný produkt Regál Na Cd Galerie Š: 60 máte možnost najít v pohodě na našem webu v oblíbené kategorii regály a dělící stěny! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu!

Diskontní kousek Regál Na Cd Galerie Š: 60 Cm Dub Sonoma od značky s dobrým jménem Möbelix můžete získat tady nyní za výhodné peníze! Aktuálně stojí u nás 3 999 Kč.