Cd Regál Vostan Dub Sonoma

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Vostan Dub
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustra Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovn&eac
Výjimečný a žádaný produkt Cd Regál Vostan Dub Sonoma lze koupit taky tady na našich stránkách umístěný v rubrice regály a dělící stěny. Nyní si můžete koupit unikátní kousky z této populární sekce v bezva akci! U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Super produkt Cd Regál Vostan Dub Sonoma od známého dodavatele Möbelix lze nakoupit na našich stránkách za nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 1 799 Kč.