Cd Regál Bigol Ořech

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Bigol Ořech
Značka: Möbelix
1 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Nový produkt máte možnost koupit také tu na stránkách v sekci regály a dělící stěny. Připravili jsme další produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Cd Regál Bigol Ořech od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix lze nakoupit právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za super cenu 1 899 Kč.