Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma

Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní... více informací »
Cd Regál Almera Š: 42
Značka: Möbelix
3 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní...

Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný ‚variabilní produkt‘, kde je možné vyskládat ze základního regálu Bigol několik variant. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Ve slevě tento výrobek Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma jde pořídit taky na stránkách v populární kategorii regály a dělící stěny! Pořiďte si unikátní kousky ve zmiňované sekci za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbelix dodává kvalitní výrobky.

Unikátní produkt Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma od výrobce se skvělou pověstí Möbelix jde nakoupit právě teď v nabídce ve slevě. Cenově vychází na 3 899 Kč.