Cd Regál Almera Š: 42 Cm Černý

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Upozornenie: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálov Bigol, ktoré je treba k sebe priskrutkovať.... více informací »
Cd Regál Almera Š: 42 Cm
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Upozornenie: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálov Bigol, ktoré je treba k sebe priskrutkovať....

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Upozornenie: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálov Bigol, ktoré je treba k sebe priskrutkovať. Jedná sa o takzvaný „variabilný produkt“, kde je možné vyskladať zo základného regálu Bigol viaceré varianty. Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť svojpomocné odnesenie tovaru a taktiež vlastný výnos do domu.  Vrátenie a reklamácia tovaru Vrátenie tovaru v zákonnej lehote do 14 dní bez udania dôvodu prebehne nasledovne:  zákazník nepoškodený a nepoužitý tovar riadne zabalí. Kontaktuje naše zákaznícke oddelenie shop@moebelix.sk, odkiaľ dostane prostredníctvom e-mailu „vygenerovaný adresný ≻ar Designový produkt Cd Regál Almera Š: 42 Cm Černý jde získat lehce tu na webu v oblíbené rubrice regály a dělící stěny! Najděte si zlevněné kousky z této známé sekce ve slevě. To není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento levný produkt Cd Regál Almera Š: 42 Cm Černý od společnosti se zárukou kvality Möbelix je k získání momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Momentálně v akci za 3 799 Kč.