Cd Regál Almera Š: 42 Cm Buk

Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní... více informací »
Cd Regál Almera Š:
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní...

Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný ‚variabilní produkt‘, kde je možné vyskládat ze základního regálu Bigol několik variant. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Unikátní a žádaný výrobek Cd Regál Almera Š: 42 Cm Buk získáte ještě na našem webu v populární kategorii regály a dělící stěny! Najděte si zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další prověřené kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbelix má ve stále nabídkce špičkový sortiment.

Tento kvalitní a žádaný kus Cd Regál Almera Š: 42 Cm Buk originál od výrobce Möbelix lze sehnat na našich stránkách nyní napořád výhodně! V akci za cenu 3 799 Kč.