Cd Regál Almera Š: 42 Cm Bílý

Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní... více informací »
Cd Regál Almera Š: 42 Cm
Značka: Möbelix
3 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní...

Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný ‚variabilní produkt‘, kde je možné vyskládat ze základního regálu Bigol několik variant. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Tento nejprodávanější produkt Cd Regál Almera Š: 42 Cm Bílý lze zakoupit teď tu na našem webu zařazený v sekci regály a dělící stěny! Pořiďte si akční produkty z této rubriky snadno online. To ale není vše, máme toho více. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Möbelix pro vás připravuje vynikající sortiment. A tady je důkaz!

Vynikající produkt Cd Regál Almera Š: 42 Cm Bílý od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix získáte tady za skvělou cenu! Aktuálně za 3 899 Kč.