Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Skříň Nad Práčku Jutas
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Kvalitní a levný produkt Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá jde získat právě zde tady u nás v sekci nábytek do koupelny. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z této sekce ve výprodejové akci! Významná značka Möbelix vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment. To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další skvělé kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Nový výrobek Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá od známého výrobce Möbelix máte možnost nakoupit u nás za výprodejovou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 2 999 Kč.