Cd Regál Vostan Buk

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Vostan Buk
Značka: Möbelix
1 779 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Nový výrobek Cd Regál Vostan Buk můžete pořídit prostě u nás v oblíbené rubrice regály a dělící stěny! Prozkoumejte nové produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. Dodavatel Möbelix dlouhodobě nabízí špičkové produkty. A tady je důkaz. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás najdete více skvělých kousků od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Cd Regál Vostan Buk od přední značky Möbelix pohodlně seženete na našich stránkách teď právě opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 1 779 Kč.