Cd Regál Ronul Buk

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Ronul Buk
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Exkluzivní výrobek Cd Regál Ronul Buk lze zakoupit prostě tu na stránkách v sekci regály a dělící stěny! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Významná značka Möbelix má v nabídce prvotřídní sortiment Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Cd Regál Ronul Buk od spolehlivé značky Möbelix snadno seženete aktuálně na webu ve výhodné akci. Levně za 2 899 Kč.