Tv-regál Sindas Sindas Š: 60 Cm Sklo Černé

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Tv-regál Sindas Sindas Š: 60 Cm Sklo
Značka: Möbelix
2 849 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 15kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut

Nový produkt je dostupný lehce na stránkách umístěný v sekci tv a audio stolky! Nyní koupíte unikátní výrobky z této populární kategorie za výhodné peníze. Přední značka Möbelix vás a vaše blízké obohatí o top sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt Tv-regál Sindas Sindas Š: 60 Cm Sklo Černé od výrobce se skvělou pověstí Möbelix jednoduše naleznete právě teď v naší nabídce za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 2 849 Kč.