Tv-regál S Držákem Na Tv Valeni Maxi Š: 112cm Sklo

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Tv-regál S Držákem Na Tv Valeni Maxi Š: 112cm
Značka: Möbelix
5 969 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 22kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut
Výjimečný a žádaný produkt Tv-regál S Držákem Na Tv můžete získat ještě tu v populární rubrice tv a audio stolky. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci!

Velmi prodávaný výrobek Tv-regál S Držákem Na Tv Valeni Maxi Š: 112cm Sklo od skvělé značky Möbelix jednoduše naleznete zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 5 969 Kč.