Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Parco Š: 62cm Sklo

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Podstavec Pod Tv Nebo
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Velmi žádaný výrobek Podstavec Pod Tv Nebo získáte rovnou tady a teď na našem webu v sekci podstavce pod tv! Vyberte si parádní kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbená značka Möbelix má na skladě velmi kvalitní zboží. A tady je důkaz. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Parco Š: 62cm Sklo od odblíbeného výrobce Möbelix lze sehnat v naší online nabídce za výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 799 Kč.