Podstavec Pod Monitor Edlosa Š:63cm Černá/stříbrná

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Podstavec Pod Monitor Edlosa
Značka: Möbelix
2 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • velikost balíka: 66/26,5/11,5cm (d/š/v) • váha balíka: ca. 3,34kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne

Akční a ve slevě produkt Podstavec Pod Monitor Edlosa pořídíte bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii podstavce pod tv. Prozkoumejte parádní produkty z této rubriky za outletovou cenu! Známá značka Möbelix prodává vysoce kvalitní sortiment. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Podstavec Pod Monitor Edlosa Š:63cm Černá/stříbrná od výrobce se zárukou kvality Möbelix snadno naleznete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 2 099 Kč.