Podstavec Pod Monitor Edlosa Š:63cm Bílá/stříbrná

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Podstavec Pod Monitor Edlosa
Značka: Möbelix
2 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • velikost balíka: 66/26,5/11,5cm (d/š/v) • váha balíka: ca. 3,34kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne

Nejprodávanější výrobek Podstavec Pod Monitor Edlosa Š:63cm lze sehnat snadno tady na webu ve známé kategorii podstavce pod tv. Nyní pořídíte další produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Möbelix vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento designový produkt Podstavec Pod Monitor Edlosa Š:63cm Bílá/stříbrná od oblíbené značky Möbelix jednoduše získáte momentálně v naši nabídce v bezva akci. Výhodně teď u nás za 2 099 Kč.