Sedací Polštář Anita, 40/40/4cm, Červená

Jemná přeměna pro váš domov: Se sedacím polštářem ANITA červené barvy o rozměrech přibližně 40 x 40 x 4 cm (Š x V x H)... více informací »
Sedací Polštář Anita
Značka: Möbelix
179 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jemná přeměna pro váš domov: Se sedacím polštářem ANITA červené barvy o rozměrech přibližně 40 x 40 x 4 cm (Š x V x H)...

Jemná přeměna pro váš domov: Se sedacím polštářem ANITA červené barvy o rozměrech přibližně 40 x 40 x 4 cm (Š x V x H) můžete okamžitě ozvláštnit a zútulnit svůj domov. Pomocí malých stužek v horní části lze polštář snadno připevnit k židli. Polštářek však není jen trendy, tvrdé dřevěné židle se stávají pohodlnějšími díky měkké pěnovo-fleecové výplni a potahu ze 70% bavlny a 30% polyesteru. V případě potřeby lze polštář prát ručně. Sedací polštář ANITA je k dispozici v různých barvách. Vyberte si tu svoji nebo kombinujte více barev navzájem a vytvořte si tak vlastní oázu pohodlí!

Levný kousek Sedací Polštář Anita, 40/40/4cm, Červená od značky se skvělou pověstí Möbelix snadno najdete v aktuální nabídce za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 179 Kč.