Komoda Christian New 1

Moderní komoda CHRISTIAN NEW 1 je mimořádně praktický kousek, který se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu zařízení a lze jej... více informací »
Komoda Christian New 1
Značka: Möbelix
2 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní komoda CHRISTIAN NEW 1 je mimořádně praktický kousek, který se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu zařízení a lze jej...

Moderní komoda CHRISTIAN NEW 1 je mimořádně praktický kousek, který se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu zařízení a lze jej flexibilně použít v celém bytě, ať už je to obývací pokoj, ložnice nebo chodba. Komoda o rozměrech cca 60 x 85 x 35 cm (Š x V x H) je vyrobena z robustního dřevěného materiálu s melaminovým povrchem v elegantní bílé ve vysokém lesku. Díky této speciální úpravě je komoda více odolná a prodlouží se její životnost. Za dvěmi otočnými dvířky najdete spoustu místa na dvou nastavitelných policích – vhodné na nádobí, prádlo, hry atd. Elegantní úchytky v hliníkové barvě a kulaté nohy vytvářejí pěkné akcenty. Zvláštností jsou praktické ABS hrany. V našem internetovém obchodě najdete tuto tvarovanou a všestrannou komodu CHRISTIAN NEW i v jiných velikostech. Tento unikátní produkt Komoda Christian New 1 máte možnost získat rovnou tu na webu v oblíbené rubrice komody do kuchyně. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie za akční cenu! Tato značka Möbelix nabízí vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami.

Unikátní a žádaný produkt Komoda Christian New 1 od společnosti se zárukou kvality Möbelix dostanete v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Ceny od 2 399 Kč.