Výsuvný Stůl Romance

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design jídelního stolu ROMANCE je sklouben s vysokou... více informací »
Výsuvný Stůl Romance
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design jídelního stolu ROMANCE je sklouben s vysokou...

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design jídelního stolu ROMANCE je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že tento elegantní kus nábytku bude jen na ozdobu. Kombinace dvou dřevěných dekorů (dub san reno a dub sibiřský) dodá vašemu domovu teplý a elegantní nádech ve venkovském stylu. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajišťuje dlouhodobě krásný vzhled a snadnou údržbu.  S rozměry cca 160-200 x 76 x 90 cm (Š x V x H) kromě vizuálních akcentů nabízí také dostatečné místo pod stolem na nohy, a samozřejmě dostatečné místo na ploše stolu, kterou lze v případě potřeby vysunout a rozšířit.    V našem internetovém obchodě naleznete i další kusy nábytku ze série ROMANCE, se kterými si doma vytvoříte svěží a útulnou atmosféru.
Tento levný výrobek Výsuvný Stůl Romance máte možnost sehnat ještě tady na stránkách v sekci rozkládací stoly. Nyní pořídíte nové produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Přední značka Möbelix dlouhodobě dodává špičkové zboží. Vždyť to vidíte sami.

Tento nejprodávanější výrobek Výsuvný Stůl Romance od značky se skvělou pověstí Möbelix jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce výhodně! Cena již od 4 999 Kč.