Konzolový Stůl Dub Masiv Lucio

Stylový konzolový stůl z masivu s černou kovovou konstrukcí o rozměrech 80 x 92 x 35 cm (Š x V x H) bude ideální prostor pro... více informací »
Konzolový Stůl Dub Masiv
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Stylový konzolový stůl z masivu s černou kovovou konstrukcí o rozměrech 80 x 92 x 35 cm (Š x V x H) bude ideální prostor pro...

Stylový konzolový stůl z masivu s černou kovovou konstrukcí o rozměrech 80 x 92 x 35 cm (Š x V x H) bude ideální prostor pro odložení drobností, ať už klíčů, květináče nebo derkorácií.Maximální nosnost 40kg.

Ve slevě tento výrobek Konzolový Stůl Dub Masiv Lucio je k získání taky na stránkách zařazený v rubrice odkládací stolky! Nyní si můžete pořídit ještě podobné kusy z této známé rubriky za nejlepší ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Möbelix má v nabídce prvotřídní zboží.

Unikátní výrobek Konzolový Stůl Dub Masiv Lucio s osvědčenou značkou Möbelix pořídíte u nás nyní za rozumné peníze. Aktuálně za 5 499 Kč.