Konferenční Stolek Romance

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design psacího stolu ROMANCE je sklouben s vysokou... více informací »
Konferenční Stolek Romance
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design psacího stolu ROMANCE je sklouben s vysokou...

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design psacího stolu ROMANCE je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že tento elegantní kus nábytku bude jen na ozdobu. Kombinace dvou dřevěných dekorů (dub san reno a dub sibiřský) dodá vašemu domovu teplý a elegantní nádech ve venkovském stylu. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajišťuje dlouhodobě krásný vzhled a snadnou údržbu.    S rozměry cca 78 x 40 x 78 cm (Š x V x H) se hravě vejde i do menších prostor. Kromě vizuálních akcentů nabízí také praktický úložný prostor ve formě nenápadné, skryté zásuvky bez úchytky pod deskou stolu. Vrchní plocha nabízí místo pro občerstvení, ovladače k TV, čtení či dekorace.   V našem internetovém obchodě naleznete i další kusy nábytku ze série ROMANCE, se kterými si doma vytvoříte svěží a útulnou atmosféru.

Tento diskontní výrobek Konferenční Stolek Romance s pečetí kvality od značky Möbelix jednoduše seženete zde teď ve výprodejové akci. Momentálně v akci za 2 899 Kč.