Herní Židle Dx Racer 5 Černá/šedá

DX RACER 5, herní židle, která přesvědčí nejen svým elegantním závodním designem a sportovním vzhledem v černé a šedé... více informací »
Herní Židle Dx Racer
Značka: Möbelix
6 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
DX RACER 5, herní židle, která přesvědčí nejen svým elegantním závodním designem a sportovním vzhledem v černé a šedé...

DX RACER 5, herní židle, která přesvědčí nejen svým elegantním závodním designem a sportovním vzhledem v černé a šedé barvě, ale také extrémně vysokým komfortem sezení. Ať už v domácí kanceláři nebo na hraní her, díky snadno nastavitelným polohám sedadel, včetně funkce sklápění, je vždy zaručena optimální ergonomická pracovní poloha. Loketní opěrky a odnímatelné krční a bederní polštáře přispívají k pohodlí tohoto elegantního kousku. Díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování
Tento kvalitní a levný produkt Herní Židle Dx Racer 5 lze koupit již dnes tady a teď na našich stránkách v populární sekci kancelářske židle a krěsla. Mrkněte na unikátní produkty z naší rubriky za báječnou cenu.

Tento unikátní výrobek Herní Židle Dx Racer 5 Černá/šedá značky Möbelix můžete najít právě zde za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 6 499 Kč.