Komoda Rosalia Šířka 85cm

Komoda ze série ROSALIA dodá Vaší ložnici francouzský šmrnc. Jedinečný kousek v bílé barvě vnese do Vaší ložnice luxusní... více informací »
Komoda Rosalia Šířka 85cm
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Komoda ze série ROSALIA dodá Vaší ložnici francouzský šmrnc. Jedinečný kousek v bílé barvě vnese do Vaší ložnice luxusní...

Komoda ze série ROSALIA dodá Vaší ložnici francouzský šmrnc. Jedinečný kousek v bílé barvě vnese do Vaší ložnice luxusní nádech. Elegantní vzhled doplní její funkčnost. 8 šikovných zásuvek poskytne místo pro spodní prádlo, čepice, šály a jiné drobnosti. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Neodolatelný produkt Komoda Rosalia Šířka 85cm můžete koupit jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v kategorii komody do předsíně! Nyní získáte ještě další produkty z naší kategorie za super ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Möbelix pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží Vždyť to vidíte sami!

Ve slevě produkt Komoda Rosalia Šířka 85cm od známé značky Möbelix naleznete aktuálně na webu napořád výhodně! Nyní pořídíte za 4 999 Kč.