Lounge Taburet Seaside

Pohodlný taburet v šedohnědé tkanině v kombinaci s béžovou koženkou hodící se k sedací soupravě SEASIDE. Díky podpružení... více informací »
Lounge Taburet Seaside
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pohodlný taburet v šedohnědé tkanině v kombinaci s béžovou koženkou hodící se k sedací soupravě SEASIDE. Díky podpružení...

Pohodlný taburet v šedohnědé tkanině v kombinaci s béžovou koženkou hodící se k sedací soupravě SEASIDE. Díky podpružení a pěnovému jádru vám nabízí skvělý komfort sezení. Upoutá vás i zajímavá kombinace materiálů koženky a tkaniny. Kontrast barev vytváří zajímavý celkový dojem. Obohaťte si svůj obývací pokoj s taburetem o rozměrech 97 x 47 x 67 cm (š / v / h). ————————————————– —————————————— Poznámka: Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelixu na objednávku. V našich obchodech si vyberete z pestré nabídky vzorníků látek. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!

Tento velmi oblíbený produkt Lounge Taburet Seaside od dodavatele kvalitních produktů Möbelix jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Výhodně teď u nás za 2 999 Kč.