Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon, 90×200 Cm

Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou... více informací »
Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon
Značka: Möbelix
7 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou...

Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou lůžka cca 90 x 200 cm (Š / H) má korpus vyroben z vysoce kvalitní lakované MDF bukové desky. Záhlaví je vyrobeno z masivního dřeva a také je lakované do bílé barvy. Postel vyzařuje lehkost a kouzelný život na venkově. Dvě zásuvky, které dobře slouží jako úložný prostor, jsou krásné a zároveň praktické. Celkově má postel výšku asi 92 cm, výška lůžka je asi 45 cm. Celkový rozměr postele je cca 101 x 92 x 211 cm. Kdo miluje světlý nábytek ve venkovském stylu, ten najde v této posteli klidný spánek a příjemné sny.
Výjimečný a žádaný produkt Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon, 90×200 Cm je k získání bez problémů tu na webu zařazený v sekci jednolůžkové postele. Nyní si můžete koupit parádní zboží z naší sekce ve výhodné akci! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Möbelix vám může nabídnout velmi kvalitní produkty.

Unikátní a oblíbený kus Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon, 90x200 Cm od výrobce se skvělou pověstí Möbelix jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! V akci za 7 199 Kč.