Dvoumístná Pohovka Bruno Ii

Dvoumístná pohovka BRUNO II s rozměry 142 x 99 x 99 cm (Š x V x H) je připravená kdykoliv přivítat vaše hosty a dopřát vám... více informací »
Dvoumístná Pohovka Bruno Ii
Značka: Möbelix
9 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dvoumístná pohovka BRUNO II s rozměry 142 x 99 x 99 cm (Š x V x H) je připravená kdykoliv přivítat vaše hosty a dopřát vám...

Dvoumístná pohovka BRUNO II s rozměry 142 x 99 x 99 cm (Š x V x H) je připravená kdykoliv přivítat vaše hosty a dopřát vám potřebný komfort při oblíbené činnosti spojené s odpočinkem na tomto úžasném dvojsedáku. Je čalouněná potahem v oblíbené pískové barvě, která se hodí do každého interiéru. O měkké pohodlné sezení se postará speciální pružinový systém s PUR pěnou. Díky čalouněným zádům můžete pohovku umístit i do prostoru obývacího pokoje. Šířka sedáku je cca 90 cm, výška sedu 45 cm a hloubka 55 cm. V naší nabídce najdete i trojsedák a křeslo BRUNO II.Tento kvalitní a žádaný produkt Dvoumístná Pohovka Bruno Ii máte možnost nakoupit bezprostředně tady na našem webu umístěný v sekci pohovky. Najděte si jiné výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel Möbelix má top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Dvoumístná Pohovka Bruno Ii od značky se skvělou pověstí Möbelix máte možnost najít aktuálně na našich stránkách extra se slevou! Levně za cenu 9 199 Kč.