Dřevěná Manželská Postel Lyon, Bílá, 140×200 Cm

Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středem každé útulné místnosti. Postel s plochou... více informací »
Dřevěná Manželská Postel Lyon
Značka: Möbelix
8 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středem každé útulné místnosti. Postel s plochou...

Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středem každé útulné místnosti. Postel s plochou lůžka cca 140 x 200 cm (Š / H) má korpus vyroben z vysoce kvalitní lakované MDF bukové desky. Záhlaví je vyrobeno z masivního dřeva a také je lakované do bílé barvy. Postel vyzařuje lehkost a kouzelný život na venkově. Dvě zásuvky, které dobře slouží jako úložný prostor, jsou krásné a zároveň praktické. Celkově má postel výšku asi 92 cm, výška lůžka je asi 45 cm. Celkový rozměr postele je cca 151 x 92 x 211 cm. Kdo miluje světlý nábytek ve venkovském stylu, ten najde v této posteli klidný spánek a příjemné sny.
Hodně prodávaný výrobek lze pořídit také tady a teď na našich stránkách v rubrice manželské postele! Připravili jsme podobné produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Tento neodolatelný produkt Dřevěná Manželská Postel Lyon, Bílá, 140x200 Cm pocházející od značky Möbelix máte možnost sehnat nyní napořád výhodně! Aktuálně za 8 299 Kč.