Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Includo Glas 298 Cm

Moderní design, který také splňuje maximální funkčnost: Šatní skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO s korpusem z dubového dekoru... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Includo
Značka: Möbelix
32 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní design, který také splňuje maximální funkčnost: Šatní skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO s korpusem z dubového dekoru...

Moderní design, který také splňuje maximální funkčnost: Šatní skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO s korpusem z dubového dekoru Puccini a dveřmi v elegantní pískové barvě ve vysokém lesku nastaví v každé ložnici nádech luxusu. Rukojeti z hliníku poskytují další krásný kontrast. INCLUDO je však mnohem víc než jen designový poutač. Je také mimořádně užitečný a díky svým velkorysým rozměrům přibližně 298 x 222 x 68 cm (Š / V / H) nabízí dostatek prostoru pro přehledné uspořádání věcí. 3 posuvné dveře se dají otevírat a zavírat obzvláště jemně. Vytvořte si rozložení interiéru podle vašich představ! Rozložení 6 polic je možné kdykoliv nastavit individuálně. T-děleníma 3 závěsné tyče na šaty vám poskytují další prostor pro vaše oblečení. Praktičnost a stylovost v jednom! Nejdůležitější informace: Tento oblíbený kousek máte možnost najít snadno tu v oblíbené kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Prozkoumejte vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Möbelix poskytuje vysoce kvalitní sortiment A tady je důkaz!

Hodně oblíbený produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Includo Glas 298 Cm od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix pohodlně seženete na našich stránkách teď za super cenu. Nyní za 32 999 Kč.