Šatní Skříň Bastian Šířka 150cm

Šatní skříň BASTIAN dodá Vašemu domovu kouzlo venkovského stylu. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva a provedení v... více informací »
Šatní Skříň Bastian Šířka
Značka: Möbelix
11 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Šatní skříň BASTIAN dodá Vašemu domovu kouzlo venkovského stylu. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva a provedení v...

Šatní skříň BASTIAN dodá Vašemu domovu kouzlo venkovského stylu. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva a provedení v bílé zářivé barvě dodá každé místnosti nádech plný čistoty. Skříň disponuje 4 policemi a dlouhou šátní tyčí. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Akční produkt dostanete právě zde tu na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Vyberte si jiné kusy z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další vybrané kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Šatní Skříň Bastian Šířka 150cm s osvědčenou značkou Möbelix máte možnost koupit již dnes ve výhodné akci. Akční ceny již od 11 999 Kč.