Spodní Skříňka Erica Šířka 91,4cm

Koupelnová spodní skříňka ERICA bílé barvy vytvoří ve vaší koupelně harmonické prostředí. Díky svěžímu vzhledu s... více informací »
Spodní Skříňka Erica Šířka
Značka: Möbelix
2 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Koupelnová spodní skříňka ERICA bílé barvy vytvoří ve vaší koupelně harmonické prostředí. Díky svěžímu vzhledu s...

Koupelnová spodní skříňka ERICA bílé barvy vytvoří ve vaší koupelně harmonické prostředí. Díky svěžímu vzhledu s nádechem venkovského stylu je tato skříňka skutečným poutačem vašeho domova. Vyrobena je z MDF z borovicového dřeva. Knoflíkové úchytky, které jsou vyrobeny z kovu černé barvy, diskrétně zapadají do celkového obrazu. Skříňka nabízí i praktický úložný prostor. Má 2 zásuvky s komfortním výsuvem, 1 otevřenou přihrádku a 2 otočné dveře, za kterými se nachází 1 police. Najdete zde dostatek místa pro uložení ručníků, kosmetiky a koupelnových doplňků. Nejdůležitější informace: Rozměr: cca 91,4 x 86 x 45,7 cm (Š / V / H) Materiál: MDF z borovice, kov  Tloušťka materiálu: cca36 mm Barva: bílá, černá 2 záuvky 1 police

Tento velmi oblíbený kus můžete získat mimo jiné tady na webu v rubrice skříňky do koupelny! Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy z této populární sekce v bezva akci.

Ve slevě tento výrobek Spodní Skříňka Erica Šířka 91,4cm od spolehlivé značky Möbelix můžete pořídit teď za super cenu! Ve skvělé akci za 2 799 Kč.