Šatní Skříň Nika Bílá 75cm

Tento šatník v bílé barvě je ideálním úschovným nábytkem do dětského pokoje. Díky malé šířce ho lze nastavit tak, aby... více informací »
Šatní Skříň Nika Bílá
Značka: Möbelix
2 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento šatník v bílé barvě je ideálním úschovným nábytkem do dětského pokoje. Díky malé šířce ho lze nastavit tak, aby...

Tento šatník v bílé barvě je ideálním úschovným nábytkem do dětského pokoje. Díky malé šířce ho lze nastavit tak, aby šetřil místo a jeho použití bylo flexibilní. Šatní skříň je vyrobena z MDF materiálu s 2 otočnými dveřmi a klikami stříbrné barvy. Interiér obsahuje 3 pevné police a 1 tyč na šaty. Díky úzkému rozměru je možné ji použít i v malých prostorech. Nejdůležitější informace: Rozměr cca (Š / V / H): 75 x 175 x 50 cm Barva: bílá, stříbrná
Tento velmi žádaný produkt Šatní Skříň Nika Bílá lze pořídit lehce tu na stránkách ve známé rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi. Vyberte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii ve slevě! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Möbelix dlouhodobě nabízí špičkový sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Super produkt Šatní Skříň Nika Bílá 75cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix naleznete právě nyní za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 2 799 Kč.