Matrace Strongside 80/200cm, H2/ H3

Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém... více informací »
Matrace Strongside 80/200cm
Značka: Möbelix
7 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém...

Není nic neobvyklého, že partneři spící na manželské posteli mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Tento problém vyřeší partnerská matrace, která má každou stranu jinak tuhou, takže si můžete vybrat, zda chcete ležet na měkčí, či tvrdší straně – a to pouhým otočením matrace, při zachování její stejné výšky.  Tužší prodyšná matrace STRONGSIDE se 2 stranami tuhosti H2/H3 a se zpevněnými bočnicemi. Cube Care zónová profilace optimalizuje rozložení tlaku a pomáhá tak zabránit přeležení. Kanálky zvyšují proudění vzduchu a tím omezují pocení. Potah Punto Klima Air, PL: cca 80/200 cm, výška 20 cm, nosnost do max. 140 kg
Výjimečný a žádaný výrobek Matrace Strongside 80/200cm, H2/ H3 máte možnost najít bezstarostně tady na webu v oblíbené rubrice pěnové matrace! Prozkoumejte ostatní produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel Möbelix má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. A tady je důkaz!

Kvalitní produkt Matrace Strongside 80/200cm, H2/ H3 od značky s dlouholetou tradicí Möbelix jednoduše můžete sehnat tady za báječnou cenu! Zrovna nyní za cenu 7 199 Kč.