Matrace Pro Mládež Color Kid Grey, 90/200cm, Šedý Potah

Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský... více informací »
Matrace Pro Mládež Color Kid Grey
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský...

Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský organismus. Potah Nova Colour v šedé barvě, pratelný do 60°C,výška 14 cm,nosnost do 130 kg, PL: 90/200 cm. Tento žádaný produkt dostanete prostě tu na webu v populární sekci pěnové matrace! Nyní můžete získat jiné výrobky z naší rubriky za výprodejovou cenu. Věhlasný výrobce Möbelix svým zákazníkům dodává velmi kvalitní produkty To však není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Matrace Pro Mládež Color Kid Grey, 90/200cm, Šedý Potah od značky s dlouholetou historií Möbelix lze zakoupit tady za zcela nejnižší cenu. V akci od 4 499 Kč.