Matrace Pro Mládež Color Kid Blue, 90/200cm, Modrý Potah

Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský... více informací »
Matrace Pro Mládež Color Kid Blue
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský...

Sendvičová matrace pro mládež,pružná pěna Flexifoam FLEX bez použití lepidel, se 7 neinvazivními zónami vhodnými pro dětský organismus. Potah Nova Colour v modré barvě, pratelný do 60°C,výška 14 cm,nosnost do 130 kg, PL: 90/200 cm. Žádaný produkt Matrace Pro Mládež Color lze sehnat taky tu na stránkách v oblíbené sekci pěnové matrace! Vyhledejte si kvalitní zboží z této populární kategorie za skvělou cenu. Výrobce Möbelix dodává vysoce kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Matrace Pro Mládež Color Kid Blue, 90/200cm, Modrý Potah od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix jde nakoupit již dnes za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 4 499 Kč.