Matrace Extrafest Relax 80/200cm, H4

Tuhá ortopedická matrace EXTRAFEST RELAX s 3D technologií pro maximální komfort a vzdušnost, s paměťovým efektem. Díky tomu, že... více informací »
Matrace Extrafest Relax 80/200cm
Značka: Möbelix
4 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tuhá ortopedická matrace EXTRAFEST RELAX s 3D technologií pro maximální komfort a vzdušnost, s paměťovým efektem. Díky tomu, že...

Tuhá ortopedická matrace EXTRAFEST RELAX s 3D technologií pro maximální komfort a vzdušnost, s paměťovým efektem. Díky tomu, že je oboustranná, můžete si zvolit tu strtanu matrace, která vám vyhovuje nejvíce. Výhodou je také kokosová výstuha, pěnové jádro pro maximální pohodlí  a snímatelný pratelný potah až do 95 °C. Výška 16 cm, nosnost 130 kg, PL: 80/200 cmm, tuhost H4.  
Tento nejprodávanější kus máte možnost dostat snadno na webu umístěný v rubrice pěnové matrace! Máme pro vás jiné produkty z naší sekce za super ceny. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další prověřené zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Möbelix vyrábí top sortiment.

Velmi žádaný produkt Matrace Extrafest Relax 80/200cm, H4 od známé kvalitní značky Möbelix máte možnost dostat v naší nabídce skutečně výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 799 Kč.