Matrace Extrafest Relax 140/200 Cm H4

Ortopedická matrace s masážním efektem EXTRAFEST RELAX od značky PRIMATEX je vyrobena z 3D pěny, paměťové pěny a jádra... více informací »
Matrace Extrafest Relax 140/200
Značka: Möbelix
7 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Ortopedická matrace s masážním efektem EXTRAFEST RELAX od značky PRIMATEX je vyrobena z 3D pěny, paměťové pěny a jádra...

Ortopedická matrace s masážním efektem EXTRAFEST RELAX od značky PRIMATEX je vyrobena z 3D pěny, paměťové pěny a jádra z kokosového vlákna. Obsahuje celkem 7 zón ležení. Matrace má výšku 16 cm a nosnost 130 kg. Komfortní lehací plocha činí 140 x 200 cm, čím je tato matrace ideální jako partnerská matrace. S tvrdostí H4 jevhodná pro lidi s problémovými zády a milovíky tvrdýchmatrací. Obsahuje odnímatelný textilní potah MIKROKLIMATIK, který lzeprát v pračce až do 95 °C. Tento výrobek vlastní certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.Levný výrobek Matrace Extrafest Relax 140/200 Cm H4 máte možnost sehnat bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v rubrice pěnové matrace. Najděte si unikátní produkty z naší rubriky z pohodlí domova. Přední dodavatel Möbelix má ve stále nabídkce top výrobky To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Matrace Extrafest Relax 140/200 Cm H4 od kvalitní společnosti Möbelix získáte na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 7 499 Kč.