Rozkládací Pohovka Clipso

Rozkládací pohovka CLIPSO s potahem z tkaniny olivovo zelené barvy je funkční čalouněný nábytek, který obzvlášť dobře... více informací »
Rozkládací Pohovka Clipso
Značka: Möbelix
13 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Rozkládací pohovka CLIPSO s potahem z tkaniny olivovo zelené barvy je funkční čalouněný nábytek, který obzvlášť dobře...

Rozkládací pohovka CLIPSO s potahem z tkaniny olivovo zelené barvy je funkční čalouněný nábytek, který obzvlášť dobře boduje v malých bytech. Pohodlný sedací nábytek, dlouhý přibližně 212 cm s pružinovým jádrem, má pohodlnou výšku, přibližně 93 cm a útulnou hloubku sedáku, přibližně 90 cm. Dva polštáře na opření a dvě loketní opěrky nabízejí další pohodlí. Funkce spánku, včetně úložného prostoru, je velmi praktická. Jednoduchým sklopením opěradla vytvoříte plochu lůžka s velikostí přibližně 140 x 201 cm, která vám zaručí klidnou noc.   Pohovka CLIPSO je hitem do obývacích pokojů a pokojů pro hosty!   Nejdůležitější informace:   Materiál a design Barva: olivovo zelená Povrch: textil Typ výplně: vnitřná pružina VčetněExkluzivní produkt Rozkládací Pohovka Clipso je k dostání bez obtíží na našem webu v kategorii rozkládací pohovky a sedačky! Mrkněte na oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu.

Kvalitní kousek Rozkládací Pohovka Clipso od známého dodavatele Möbelix pohodlně pořídíte nyní v akci! Levně za cenu 13 999 Kč.