Rám Postele Elisabeth

Futonová postel z masivního buku (slepené lamely - spárovka) vytváří světlo a přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Vhodná... více informací »
Rám Postele Elisabeth
Značka: Möbelix
10 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Futonová postel z masivního buku (slepené lamely - spárovka) vytváří světlo a přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Vhodná...

Futonová postel z masivního buku (slepené lamely – spárovka) vytváří světlo a přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Vhodná je také do pokoje pro hosty. Přesvědčivá je především jednoduchým, ale moderním designem. S rozměrem lůžka cca 180 x 200 cm zažijete opravdu komfortní a klidný spánek. Opticky atraktivním prvkem je čelní panel. Lůžko s rozměry přibližně 185 x 75 x 212 cm (Š/V/H) je perfektně přizpůsobeno venkovskému stylu bydlení, ale hodí se dobře také k modernímu zařízení. Doplňte si tuto postel také o úložný prostor a noční stolek ze série ELISABETH! Upozorňujeme, že cena je uvedena bez roštu, matrace a dekorací. Vhodné příslušenstvo najdete i v našem internetovém obchodě.

Nový výrobek Rám Postele Elisabeth od výrobce s dlouholetou historií Möbelix snadno získáte právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 10 499 Kč.