Noční Stolek Malu

Noční stolek MALU je perfektním doplňkem do ložnice s přírodní atmosférou. Zaujme především kvalitním provedením z masivního... více informací »
Noční Stolek Malu
Značka: Möbelix
4 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Noční stolek MALU je perfektním doplňkem do ložnice s přírodní atmosférou. Zaujme především kvalitním provedením z masivního...

Noční stolek MALU je perfektním doplňkem do ložnice s přírodní atmosférou. Zaujme především kvalitním provedením z masivního dubového dřeva, které vnese do vašeho interiéru kus přírody a současně jej provoní. S kompaktními rozměry  cca 40 x 33 x 40 cm (Š x V x H) nezabere mnoho místa. Díky naolejovanému povrchu si přijde na své přirozeně zbarvené zrno modelu. Pro uložení drobností je k dispozici zásuvka, kterou lze otevřít bez úchytů. Zatímco do otevřené přihrádky můžete uložit výběr ze čtení u postele, horní police je ideální pro noční lampičku.Hodně žádaný produkt Noční Stolek Malu naleznete právě tady na webu v populární kategorii noční stolky! Podívejte se na akční produkty z této známé rubriky za extra cenu!

Kvalitní a žádaný výrobek Noční Stolek Malu od našeho výrobce Möbelix snadno můžete získat na našich stránkách teď za akční cenu! Nabídka již od 4 199 Kč.