Jednolůžková Postel Z Masivu Malu, 90×200 Cm

Postel MALU zaujme elegantním designem a materiálem z masivního dubového dřeva. Spánek na této posteli bude úžasný! Vůně... více informací »
Jednolůžková Postel Z Masivu
Značka: Möbelix
7 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Postel MALU zaujme elegantním designem a materiálem z masivního dubového dřeva. Spánek na této posteli bude úžasný! Vůně...

Postel MALU zaujme elegantním designem a materiálem z masivního dubového dřeva. Spánek na této posteli bude úžasný! Vůně pravého dřeva, olejovaný povrch pro zvýraznění kresby dřeva a spojů spárovky, vsazené rohové nohy a vysoké čelo z ní dělají to pravé pro milovníky přírodního vzhledu nábytku. Asi 210 x 86 x 94,5 cm (D x V x Š) velký kus nábytku disponuje lehací plochou cca 90 x 200 cm, proto je třeba k ní dokoupit rošt a matraci v tomto rozměru. S nosností až 100 kg je vhodný do pokoje pro hosty i dětského pokoje. Dopřejte si přirozené pohodlí při spánku s dřevěnou postelí MALU! Vyobrazené polštáře, deky a matrace s roštem nejsou součástí balení. 

Nejprodávanější kus Jednolůžková Postel Z Masivu Malu, 90x200 Cm od výrobce s dobrým jménem Möbelix lze sehnat právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 7 199 Kč.