Slunečník Lecci

S tímto slunečníkem v bílé barvě se v budoucnu velmi šikovně ochráníte před přílišným UV zářením. S rozměry přibližně... více informací »
Slunečník Lecci
Značka: Möbelix
149 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S tímto slunečníkem v bílé barvě se v budoucnu velmi šikovně ochráníte před přílišným UV zářením. S rozměry přibližně...

S tímto slunečníkem v bílé barvě se v budoucnu velmi šikovně ochráníte před přílišným UV zářením. S rozměry přibližně 180 x 190 cm (rozpětí / výška) je dokonalým doplňkem pro vaši zahradu. Stříška slunečníku je vyrobena ze 100% polyesteru, tyč je individuálně nastavitelná díky funkci ohybu v kloubu. V závislosti od světla nabízí sluneční ochranný faktor 30+. Ocelový rám dělá tento slunečník mimořádně stabilní a robustní, čímž se stane populárním nábytkovým doplňkem pro váš venkovní prostor.Tento žádaný výrobek Slunečník Lecci máte možnost najít také tu na našich stránkách v populární rubrice slunečníky a pavilony! Mrkněte na akční produkty z naší rubriky za výhodné peníze! U nás nabízíme více, u nás najdete další prověřené kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Slunečník Lecci od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix máte možnost dostat právě teď výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 149 Kč.