Slunečník Akane

Tento elegantní slunečník poskytuje velkorysý stín počas slunečných dnů a je vždy nápomocný, chcete-li relaxovat na svém... více informací »
Slunečník Akane
Značka: Möbelix
790 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento elegantní slunečník poskytuje velkorysý stín počas slunečných dnů a je vždy nápomocný, chcete-li relaxovat na svém...

Tento elegantní slunečník poskytuje velkorysý stín počas slunečných dnů a je vždy nápomocný, chcete-li relaxovat na svém oblíbeném místě v zahradě nebo u vody. Slunečník AKANE má polyesterový potah s UV 50+ a rozpětím cca 270 cm. Elegantní pokrytí v decentní antracitové barvě činí slunečník optimálně kombinovatelným s každým zahradním nábytkem. Rám vyrobený z hliníku a oceli o průměru trubky cca 38 mm je flexibilně výškově nastavitelný až do maximální výšky 245 cm. Díky funkci naklánění lze slunečník nastavovat v závislosti na poloze slunce. Odpovídající stojany na slunečníky naleznete v našem internetovém obchodě a kamenných prodejnách Möbelix. Ve slevě produkt Slunečník Akane můžete dostat rovněž tady na webu v populární sekci slunečníky a pavilony! Nyní můžete najít zcela nové zboží z této známé rubriky z pohodlí domova. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Slunečník Akane originál od značky Möbelix snadno můžete najít zrovna dnes za outletovou cenu! Aktuálně výhodně za 790 Kč.