Noční Stolek Elisabeth

Noční stolek ELISABETH vyrobený z masivního buku olejovaného (lepenými lamelami) je dokonalým doplňkem k elegantní futonové... více informací »
Noční Stolek Elisabeth
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Noční stolek ELISABETH vyrobený z masivního buku olejovaného (lepenými lamelami) je dokonalým doplňkem k elegantní futonové...

Noční stolek ELISABETH vyrobený z masivního buku olejovaného (lepenými lamelami) je dokonalým doplňkem k elegantní futonové posteli ELISABETH.   Jednoduchý malý noční stolek nabízí optimální skladovací prostor s otevřenou přihrádkou cca 40 x 33 cm a zásuvkou s vnitřním rozměrem cca 30 x 25 x 14 cm. Elegantní, moderní design nočního stolku cca 40 x 40 x 33 cm (Š/V/H) vytváří ve vaší ložnici příjemnou atmosféru. Sympatický noční stolek, který obohacuje vaši ložnici!
Tento diskontní produkt Noční Stolek Elisabeth máte možnost koupit rovnou tu ve známé kategorii noční stolky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční kousek Noční Stolek Elisabeth od výrobce s dlouholetou historií Möbelix lze koupit v naší nabídce v akci! Cenově vychází na 3 999 Kč.